ZAPRASZAMY NA GALĘ WOLONTARIATU!

17 czerwca 2016

Szanowni Państwo!

To już w najbliższą środę (22 czerwca) wielkie podsumowanie naszych akcji WOLONTARIATU. Wspólnie przeprowadziliśmy 17 przedsięwzięć, dzięki którym na twarzach wielu dzieci i dorosłych malował się piękny uśmiech.

Nauczyliśmy się dzielić swoimi talentami podczas występów w Domu Pogodnej Starości, ofiarować swoje zaangażowanie podczas szycia miśków dla dzieci przebywających w Szpitalu Pediatrycznym, a także zauważyliśmy, że rzeczy, które nie mają dla nas większego znaczenia – innym mogą bardzo pomóc np. zbiórka nakrętek, kasztanów, żołędzi czy makulatury. Wiemy też, że smacznie jest pomagać piekąc pyszne ciasta na kiermasz i że nawet klaun nie wyśmiewa, a pomaga potrzebującym – a my razem z nim. Nie sposób opisać wszystkich możliwych akcji.

Przed nami jednak – OSTATNIA – ale równie ważna. Każdy kto zakupił los – cegiełkę, dorzuca się do wyjazdu wakacyjnego dzieci ze Świetlicy Środowiskowej IGNIS w Bielsku – Białej. To niesłychanie radosna akcja, gdyż wgrywamy podwójnie – dla dzieci wakacje, a dla Was mamy m.in. obiad w restauracji Wirtuozeria, bilety do kina, lot na paralotni, maskotki, siłownię, karty podarunkowe do Centrum Handlowego Sarni Stok i wiele wiele innych atrakcji.

Pamiętajcie, aby w  środę zabrać swój los – o godzinie 16:00 na boisku szkolnym odbędzie się wielkie rozstrzygnięcie!

Serdecznie zapraszamy!