O nas

Prywatna Szkoła Podstawowa SMYK jest kontynuacją edukacji dzieci w wieku przedszkolnym, którymi od 1997 roku zajmowaliśmy się w Akademii Przedszkolaka „SMYK” przy ul. Gościnnej 40. Chcieliśmy, aby dzieci w naszej Szkole Podstawowej SMYK, w naturalny sposób rozwijały swoje pasje i zainteresowania. Dlatego stworzyliśmy Szkołę SMYK, jako przyjazne miejsce do nauki, rozwijania uzdolnień, odkrywania talentów. To miejsce gdzie szacunek i życzliwość do drugiego człowieka jest normą i codziennością. Miejsce gdzie rozwój intelektualny jest tak samo ważny jak rozwój społeczny i emocjonalny. Stawiamy na naukę, język angielski, rozwój sportowy, świetnych nauczycieli z pasją i współpracujących rodziców. Taka jest nasza szkoła – przyjazna i wszechstronnie rozwijająca potencjał KAŻDEGO ucznia. Zapraszamy, dołącz do nas!