Cheerleaders
    Anna Kachel
    GIFT (IV-VI) GIFT Junior (I-III)
    Lidia Ficek, Dorota Bańbuła
    Marzena Rak
Cheerleaders
Anna Kachel

Są to zajęcia taneczno-gimnastyczne dla dzieci  zawierające elementy tańca z gimnastyką oraz ćwiczeniami rozciągającymi przy muzyce. Dzieci  poznając różne techniki tańca będą pracować nad wspólną choreografią, układami tanecznymi z wykorzystaniem rekwizytów-pomponów. Zaletami tych zajęć są;integracja grupy, kształtowanie pewności siebie oraz zaznajomienie się z muzyką i ruchem.

GIFT (IV-VI) GIFT Junior (I-III)
Lidia Ficek, Dorota Bańbuła

Angielski otwiera drzwi na świat. Wiesz, że możesz więcej? Zajęcia „praca z uczniem zdolnym” przeznaczone są dla tych, którzy nie boją się wyzwań, chcą doskonalić swoje umiejętności, potwierdzać swoją wiedzę i potencjał. Będziemy „podnosić poprzeczkę”, sprawdzać się w testach i konkursach. Na zajęciach korzystamy z różnych źródeł oraz posługujemy się zróżnicowanymi metodami i formami zadań.

Koło Języka Rosyjskiego
Monika Gałuszka

Język rosyjski, pod względem popularności, zajmuje jedno z czołowych miejsc na świecie. Warto opanować język Dostojewskiego, Tołstoja, Sołżenicyna i wielu innych znanych pisarzy rosyjskich. Język rosyjski jest najbardziej melodyjnym językiem na świecie. Jest łatwy i przyjemny. Rosyjski i polski wywodzą się z jednej grupy języków – grupy wschodniosłowiańskiej, stąd wiele podobieństw.

Koło Języka Włoskiego
Diego Jesús Sánchez Medina

Moda, literatura, malarstwo, muzyka oraz kuchnia włoska. Kultura w wydaniu Włochów jest naznaczona ich temperamentem oraz przywiązaniem do klasyki. Odkryj ich wielką tajemnicę poprzez naukę tego melodyjnego języka. Znajomość włoskiego będzie przydatna nie tylko we Włoszech, ale również na Watykanie, San Marino, Malcie oraz w Szwajcarii.

Koło Sportowo-Turystyczne
Agnieszka Płaska

W tym sezonie rozszerzamy swoją działalność! W dalszym ciągu będziemy poznawać szlaki turystyczne Beskidów, schroniska i otaczającą nas przyrodę. Dodatkowo jednak, z racji trwającego Roku Sportu, podejmiemy nowe wyzwania. Zapraszamy na wspólne wyjścia na rolki, łyżwy, narty, a może nawet na żagle…

Piłka Nożna
Footbal Academy

Piłka nożna to przede wszystkim dobra zabawa i ekscytacja. Jest dostępna dla każdego, dlatego też jest to najpopularniejsza dyscyplina sportu na całym świecie. Rozwija wysoki poziom wytrzymałości tlenowej i zdolności mięśni. Można w nią grać dla przyjemności lub nieustannie doskonalić swoje umiejętności, aż do poziomu profesjonalisty. Jest niesamowitym połączeniem indywidualnej aktywności oraz pracy w zespole.

gole

Koło Języka Hiszpańskiego
Diego Jesús Sánchez Medina

Biorąc pod uwagę fakt, że językiem hiszpańskim posługuje się już co czwarta osoba na świecie, nie trzeba już nikogo przekonywać, że warto się nim posługiwać, a jego znajomość z pewnością otworzy niejedne drzwi w przyszłej karierze Smyków. Dla miłośników podróży oraz ciekawych świata znajomość tego języka będzie niezwykle przydatna nie tylko w Hiszpanii, ale również w Ameryce Środkowej i Południowej.

85bbbf50-078a-4c09-8698-aa812018d32d-600x400

Koło Sportowe SKS
Adam Kamiński

Zajęcia SKS odbywają się dla wszystkich chętnych. Młodzież uczestnicząca w zajęciach ma możliwość rozwijania sprawności fizycznej, zainteresowań sportowych i czynnego spędzania czasu wolnego.

Prowadzący: mgr Adam Kamiński

sks_-_rolkowisko_17_20151015_1264853395