Obsługuje nas „Smart Catering – bo każde dziecko jest inne”

Menu dostępne jest po zalogowaniu na indywidualne konto.

Misją Smart Catering jest rewolucja w posiłkach dzieci i młodzieży, tak aby dać im wybór w doborze jak najlepszych posiłków. Wykorzystując nowoczesne technologie i wieloletnie doświadczenie w branży restauracyjnej, zmieniamy podejście w zakresie żywienia w szkołach i przedszkolach.

Dzięki połączeniu najnowszej technologii i wieloletniemu doświadczeniu w profesjonalnej gastronomii, zmieniamy zasady gry w żywieniu mniejszych i większych dzieciaków.

W sposób w pełni transparentny wraz z rodzicami i dziećmi tworzymy zdrowe menu, które po prostu chce się jeść. Smart Catering gwarantuje nie tylko zmianę doboru potraw, ale bierze pełną odpowiedzialność za ich jakość.

Od dzisiaj to Wy decydujecie, kontrolujecie i macie pewność, że cały sztab specjalistów codziennie dba o jedzenie najważniejszych klientów – dzieci.