Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej na temat cyberprzemocy
6 lutego 2026
Uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w szkoleniu prowadzonym przez Komendę Miejską Policji w Bielsku-Białej na temat cyberprzemocy w Internecie. Spotkanie było ważną lekcją odpowiedzialności i bezpieczeństwa w sieci.