Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:15-08:00 | |||||
1 | 08:00-08:45 | muzyka 4 a - Krzanowska J. (8) |
religia 4 a rel - Fijak D. (5) |
plastyka 4 a - Sromek A. (9) |
native 4 a - Mikhail R. (8) |
język polski 4 a - Madejka P. (4) |
2 | 08:50-09:35 | język hiszpański 4 a - Lesiak-Linnert M. (5) |
technika 4 a - Sromek A. (9) |
matematyka 4 a - Gąsiorek T. (8) |
wychowanie fizyczne 4 a - Tomiczak-Kwit E. (Tańce - sala gimnastyczna w Grępielni) |
wychowanie fizyczne 4 a - Popiel B. (hala sportowa 1) |
3 | 09:45-10:30 | religia 4 a rel - Fijak D. (5) |
informatyka 4 a - Wygaś K. (7) |
język angielski 4 a - Grzesik M. (8) |
historia 4 a - Śleziak K. (8) |
wychowanie fizyczne 4 a - Popiel B. (hala sportowa 1) |
4 | 10:40-11:25 | język angielski 4 a - Grzesik M. (8) |
język angielski 4 a - Grzesik M. (8) |
język polski 4 a - Madejka P. (4) |
język hiszpański 4 a - Lesiak-Linnert M. (8) |
język angielski 4 a - Grzesik M. (9) |
5 | 11:35-12:20 | matematyka 4 a - Gąsiorek T. (8) |
wychowanie fizyczne 4 a - Popiel B. (basen 1) |
język polski 4 a - Madejka P. (4) |
matematyka 4 a - Gąsiorek T. (8) |
przyroda 4 a - Gabryś E. (5) |
6 | 12:25-13:10 | język polski 4 a - Madejka P. (4) |
wychowanie fizyczne 4 a - Popiel B. (basen 1) |
zajęcia z wychowawcą 4 a - Grzesik M. (8) |
język angielski 4 a - Grzesik M. (8) |
matematyka 4 a - Gąsiorek T. (8) |
7 | 13:10-13:55 | |||||
8 | 13:55-14:40 | przyroda 4 a - Gabryś E. (5) |
język polski 4 a - Madejka P. (4) |
|||
9 | 14:45-15:30 | |||||
10 | 15:30-16:15 | |||||
11 | 16:15-17:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:15-08:00 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język angielski 4 b - Grzesik M. (6) |
język angielski 4 b - Grzesik M. (6) |
język angielski 4 b - Grzesik M. (6) |
język polski 4 b - Madejka P. (4) |
język angielski 4 b - Grzesik M. (6) |
2 | 08:50-09:35 | muzyka 4 b - Krzanowska J. (8) |
historia 4 b - Śleziak K. (8) |
religia 4 b rel - Fijak D. (5) |
język angielski 4 b - Grzesik M. (6) |
język polski 4 b - Madejka P. (4) |
3 | 09:45-10:30 | matematyka 4 b - Gąsiorek T. (8) |
technika 4 b - Sromek A. (9) |
plastyka 4 b - Sromek A. (9) |
wychowanie fizyczne 4 b - Tomiczak-Kwit E. (Tańce - sala gimnastyczna w Grępielni) |
matematyka 4 b - Gąsiorek T. (8) |
4 | 10:40-11:25 | język hiszpański 4 b - Lesiak-Linnert M. (6) |
informatyka 4 b - Wygaś K. (7) |
matematyka 4 b - Gąsiorek T. (5) |
native 4 b - Mikhail R. (10) |
wychowanie fizyczne 4 b - Popiel B. (hala sportowa 1) |
5 | 11:35-12:20 | zajęcia z wychowawcą 4 b - Banatowska E. (10) |
wychowanie fizyczne 4 b - Popiel B. (basen 1) |
przyroda 4 b - Gabryś E. (5) |
język hiszpański 4 b - Lesiak-Linnert M. (10) |
wychowanie fizyczne 4 b - Popiel B. (hala sportowa 1) |
6 | 12:25-13:10 | religia 4 b rel - Fijak D. (6) |
wychowanie fizyczne 4 b - Popiel B. (basen 1) |
język polski 4 b - Madejka P. (4) |
matematyka 4 b - Gąsiorek T. (10) |
przyroda 4 b - Gabryś E. (5) |
7 | 13:10-13:55 | |||||
8 | 13:55-14:40 | język polski 4 b - Madejka P. (4) |
język polski 4 b - Madejka P. (4) |
|||
9 | 14:45-15:30 | |||||
10 | 15:30-16:15 | |||||
11 | 16:15-17:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:15-08:00 | |||||
1 | 08:00-08:45 | religia 5 rel - Fijak D. (5) |
język polski 5 a - Madejka P. (4) |
język angielski 5 a - Bańbuła D. (10) |
język angielski 5 a - Bańbuła D. (9) |
język hiszpański 5 a - Lesiak-Linnert M. (10) |
2 | 08:50-09:35 | matematyka 5 a - Gąsiorek T. (10) |
język polski 5 a - Madejka P. (4) |
native 5 a - Mikhail R. (10) |
język polski 5 a - Madejka P. (4) |
matematyka 5 a - Gąsiorek T. (8) |
3 | 09:45-10:30 | język hiszpański 5 a - Lesiak-Linnert M. (10) |
historia 5 a - Śleziak K. (8) |
matematyka 5 a - Gąsiorek T. (10) |
geografia 5 a - Gabryś E. (5) |
biologia 5 a - Pellar-Greczka A. (5) |
4 | 10:40-11:25 | język polski 5 a - Madejka P. (4) |
język angielski 5 a - Bańbuła D. (9) |
plastyka 5 a - Sromek A. (9) |
historia 5 a - Śleziak K. (5) |
język angielski 5 a - Bańbuła D. (6) |
5 | 11:35-12:20 | informatyka 5 a - Wygaś K. (7) |
technika 5 a - Sromek A. (9) |
religia 5 rel - Fijak D. (8) |
wychowanie fizyczne 5 a - Tomiczak-Kwit E. (Tańce - sala gimnastyczna w Grępielni) |
zajęcia z wychowawcą 5 a - Talik Ż. (9) |
6 | 12:25-13:10 | język angielski 5 a - Bańbuła D. (10) |
matematyka 5 a - Gąsiorek T. (8) |
wychowanie fizyczne 5 a - Popiel B. (basen 1) |
język polski 5 a - Madejka P. (4) |
|
7 | 13:10-13:55 | wychowanie fizyczne 5 a - Popiel B. (basen 1) |
||||
8 | 13:55-14:40 | muzyka 5 a - Krzanowska J. (8) |
wychowanie fizyczne 5 a - Popiel B. (hala sportowa 1) |
|||
9 | 14:45-15:30 | wychowanie fizyczne 5 a - Popiel B. (hala sportowa 1) |
||||
10 | 15:30-16:15 | |||||
11 | 16:15-17:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:15-08:00 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język hiszpański 6 a - Lesiak-Linnert M. (10) |
technika 6 a - Sromek A. (9) |
matematyka 6 a - Gąsiorek T. (8) |
język angielski 6 a - Grzesik M. (6) |
biologia 6 a - Pellar-Greczka A. (5) |
2 | 08:50-09:35 | religia 6 a rel - Fijak D. (6) |
język angielski 6 a - Grzesik M. (6) |
język angielski 6 a - Grzesik M. (6) |
historia 6 a - Śleziak K. (8) |
język hiszpański 6 a - Lesiak-Linnert M. (6) |
3 | 09:45-10:30 | język angielski 6 a - Grzesik M. (6) |
język polski 6 a - Madejka P. (4) |
język polski 6 a - Madejka P. (4) |
zajęcia z wychowawcą 6 a - Popiel B. (6) |
język polski 6 a - Madejka P. (4) |
4 | 10:40-11:25 | matematyka 6 a - Gąsiorek T. (10) |
historia 6 a - Śleziak K. (10) |
native 6 a - Mikhail R. (8) |
wychowanie fizyczne 6 a - Tomiczak-Kwit E. (Tańce - sala gimnastyczna w Grępielni) |
język polski 6 a - Madejka P. (4) |
5 | 11:35-12:20 | język polski 6 a - Madejka P. (4) |
matematyka 6 a - Gąsiorek T. (8) |
plastyka 6 a - Sromek A. (9) |
geografia 6 a - Gabryś E. (5) |
matematyka 6 a - Gąsiorek T. (8) |
6 | 12:25-13:10 | muzyka 6 a - Krzanowska J. (8) |
religia 6 a rel - Fijak D. (10) |
wychowanie fizyczne 6 a - Popiel B. (basen 1) |
język angielski 6 a - Grzesik M. (6) |
|
7 | 13:10-13:55 | wychowanie fizyczne 6 a - Popiel B. (basen 1) |
||||
8 | 13:55-14:40 | informatyka 6 a - Wygaś K. (7) |
wychowanie fizyczne 6 a - Popiel B. (hala sportowa 1) |
|||
9 | 14:45-15:30 | wychowanie fizyczne 6 a - Popiel B. (hala sportowa 1) |
||||
10 | 15:30-16:15 | |||||
11 | 16:15-17:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:15-08:00 | |||||
1 | 08:00-08:45 | matematyka 7 a - Gąsiorek T. (9) |
język angielski 7 gr1 - Bańbuła D. (10) informatyka 7 gr2 - Wygaś K. (7) |
religia 7 a rel. - Fijak D. (5) |
geografia 7 a - Gabryś E. (5) |
matematyka 7 a - Gąsiorek T. (8) |
2 | 08:50-09:35 | język angielski 7 a - Bańbuła D. (9) |
informatyka 7 gr1 - Wygaś K. (7) język angielski 7 gr2 - Bańbuła D. (10) |
język polski 7 a - Madejka P. (4) |
język angielski 7 gr1 - Bańbuła D. (9) native 7 gr2 - Mikhail R. (10) |
biologia 7 a - Pellar-Greczka A. (5) |
3 | 09:45-10:30 | język polski 7 a - Madejka P. (4) |
religia 7 a rel. - Fijak D. (5) |
geografia 7 a - Gabryś E. (5) |
native 7 gr1 - Mikhail R. (10) język angielski 7 gr2 - Bańbuła D. (9) |
język angielski 7 a - Bańbuła D. (9) |
4 | 10:40-11:25 | wychowanie fizyczne 7 a - Popiel B. (hala sportowa 1) |
język polski 7 a - Madejka P. (4) |
język angielski 7 gr1 - Bańbuła D. (10) chemia 7 gr2 - Rothkegel F. (6) |
język polski 7 a - Madejka P. (4) |
chemia 7 gr1 - Rothkegel F. (10) język hiszpański 7 gr2 - Lesiak-Linnert M. (5) |
5 | 11:35-12:20 | wychowanie fizyczne 7 a - Popiel B. (hala sportowa 1) |
historia 7 a - Śleziak K. (4) |
chemia 7 gr1 - Rothkegel F. (6) język angielski 7 gr2 - Bańbuła D. (10) |
język polski 7 a - Madejka P. (4) |
język hiszpański 7 gr1 - Lesiak-Linnert M. (6) chemia 7 gr2 - Rothkegel F. (10) |
6 | 12:25-13:10 | język hiszpański 7 a - Lesiak-Linnert M. (9) |
biologia 7 a - Pellar-Greczka A. (5) |
zajęcia z wychowawcą 7 a - Fijak D. (5) |
historia 7 a - Śleziak K. (9) |
fizyka 7 a - Nyczka H. (10) |
7 | 13:10-13:55 | |||||
8 | 13:55-14:40 | fizyka 7 a - Nyczka H. (10) |
matematyka 7 a - Gąsiorek T. (8) |
plastyka 7 a - Sromek A. (9) |
wychowanie fizyczne 7 a - Tomiczak-Kwit E. (Tańce - sala gimnastyczna w Grępielni) |
wychowanie fizyczne 7 a - Kamiński A. (hala sportowa 2) |
9 | 14:45-15:30 | muzyka 7 a - Krzanowska J. (8) |
matematyka 7 a - Gąsiorek T. (8) |
wychowanie fizyczne 7 a - Kamiński A. (hala sportowa 2) |
||
10 | 15:30-16:15 | |||||
11 | 16:15-17:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:15-08:00 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język polski 8 a - Madejka P. (4) |
historia 8 a - Śleziak K. (8) |
język polski 8 a - Madejka P. (4) |
historia 8 a - Śleziak K. (10) |
język angielski 8 a - Bańbuła D. (9) |
2 | 08:50-09:35 | język polski 8 a - Madejka P. (4) |
religia 8 a rel - Fijak D. (5) |
zajęcia z wychowawcą 8 a - Sromek A. (9) |
geografia 8 a - Gabryś E. (5) |
edukacja dla bezpieczeństwa 8 a - Gajecka-Wróbel M. (9) |
3 | 09:45-10:30 | język angielski 8 a - Bańbuła D. (9) |
język angielski 8 a - Bańbuła D. (10) |
język angielski 8 a - Bańbuła D. (6) |
język polski 8 a - Madejka P. (4) |
język hiszpański 8 a - Lesiak-Linnert M. (6) |
4 | 10:40-11:25 | język angielski 8 a - Bańbuła D. (9) |
biologia 8 a - Pellar-Greczka A. (5) |
wychowanie fizyczne 8 a - Popiel B. (hala sportowa 1) |
język angielski 8 a - Bańbuła D. (9) |
matematyka 8 a - Gąsiorek T. (8) |
5 | 11:35-12:20 | język hiszpański 8 a - Lesiak-Linnert M. (9) |
informatyka 8 a - Wygaś K. (7) |
wychowanie fizyczne 8 a - Popiel B. (hala sportowa 1) |
wiedza o społeczeństwie 8 a - Śleziak K. (9) |
język polski 8 a - Madejka P. (4) |
6 | 12:25-13:10 | matematyka 8 a - Gąsiorek T. (5) |
język polski 8 a - Madejka P. (4) |
chemia 8 a - Rothkegel F. (10) |
wychowanie fizyczne 8 a - Tomiczak-Kwit E. (Tańce - sala gimnastyczna w Grępielni) |
chemia 8 a - Rothkegel F. (10) |
7 | 13:10-13:55 | religia 8 a rel - Fijak D. (5) |
||||
8 | 13:55-14:40 | matematyka 8 a - Gąsiorek T. (9) |
wiedza o społeczeństwie 8 a - Śleziak K. (6) |
matematyka 8 a - Gąsiorek T. (8) |
||
9 | 14:45-15:30 | fizyka 8 a - Nyczka H. (10) |
matematyka 8 a - Gąsiorek T. (8) |
fizyka 8 a - Nyczka H. (10) |
wychowanie fizyczne 8 a - Kamiński A. (hala sportowa 2) |
|
10 | 15:30-16:15 | wychowanie fizyczne 8 a - Kamiński A. (hala sportowa 2) |
||||
11 | 16:15-17:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kachel A. (1)
08:50-09:35
edukacja informatyczna Słupik B. (7)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna Kachel A. (1)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna Kachel A. (1)
11:35-12:20
język angielski Bańbuła D. (1)
12:25-13:10
wychowanie fizyczne Popiel B. (basen 1)
13:10-13:40
wychowanie fizyczne Popiel B. (basen 1) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kachel A. (1)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna Kachel A. (1)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna Kachel A. (1)
10:40-11:25
religia Fijak D. (1)
11:35-12:20
język angielski Bańbuła D. (1) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kachel A. (1)
08:50-09:35
język angielski Bańbuła D. (1)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna Kachel A. (1)
10:40-11:25
religia Fijak D. (1)
11:35-12:20
native Mikhail R. (1) |
08:00-08:45
wychowanie fizyczne Popiel B. (hala sportowa 1)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne Popiel B. (hala sportowa 1)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna Kachel A. (1)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna Kachel A. (1)
11:35-12:20
język angielski Bańbuła D. (1) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kachel A. (1)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna Kachel A. (1)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna Kachel A. (1)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna Kachel A. (1)
11:35-12:20
język angielski Bańbuła D. (1) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Król B. (2)
08:50-09:35
język angielski Grzesik M. (2)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna Król B. (2)
10:40-11:25
edukacja informatyczna Słupik B. (7)
11:35-12:20
religia Fijak D. (2) 2 rel
12:25-13:10
wychowanie fizyczne Popiel B. (basen 1)
13:10-13:40
wychowanie fizyczne Popiel B. (basen 1) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Król B. (2)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna Król B. (2)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne Popiel B. (hala sportowa 1)
10:40-11:25
wychowanie fizyczne Popiel B. (hala sportowa 1)
11:35-12:20
język angielski Grzesik M. (2) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Król B. (2)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna Król B. (2)
09:45-10:30
religia Fijak D. (2) 2 rel
10:40-11:25
język angielski Grzesik M. (2)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna Król B. (2) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Król B. (2)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna Król B. (2)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna Król B. (2)
10:40-11:25
język angielski Grzesik M. (2)
11:35-12:20
native Mikhail R. (2) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Król B. (2)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna Król B. (2)
09:45-10:30
język angielski Grzesik M. (2)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna Król B. (2)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna Król B. (2) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Matuszny A. (3)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna Matuszny A. (3)
09:45-10:30
edukacja informatyczna Słupik B. (7)
10:40-11:25
religia Fijak D. (3) 3 rel
11:35-12:20
język angielski Grzesik M. (3) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Matuszny A. (3)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna Matuszny A. (3)
09:45-10:30
język angielski Grzesik M. (3)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna Matuszny A. (3)
11:35-12:20
religia Fijak D. (3) 3 rel
12:25-13:10
wychowanie fizyczne Popiel B. (basen 1)
13:10-13:40
wychowanie fizyczne Popiel B. (basen 1) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Matuszny A. (3)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna Matuszny A. (3)
09:45-10:30
native Mikhail R. (3)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna Matuszny A. (3)
11:35-12:20
język angielski Grzesik M. (3) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Matuszny A. (3)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna Matuszny A. (3)
09:45-10:30
język angielski Grzesik M. (3)
10:40-11:25
wychowanie fizyczne Popiel B. (hala sportowa 1)
11:35-12:20
wychowanie fizyczne Popiel B. (hala sportowa 1) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Matuszny A. (3)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna Matuszny A. (3)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna Matuszny A. (3)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna Matuszny A. (3)
11:35-12:20
język angielski Grzesik M. (3) |