Turniej Tenisa Stołowego „SMYK”

1 czerwca 2026
Turniej Tenisa Stołowego „Smyk”
Za nami emocjonujące rozgrywki w tenisie stołowym! Gratulujemy wszystkim uczestnikom za sportową postawę, zaangażowanie i świetną atmosferę podczas turnieju.
Klasy 7–8:
Leon (kl. 7)
Janek (kl. 8a)
Kuba (kl. 8b)
Klasy 5–6:
Tymon (kl. 5)
Sebastian (kl. 5)
Antoni (kl. 6)
Serdeczne gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich zawodników! Życzymy kolejnych sportowych sukcesów i rozwijania swoich pasji.