Obóz szkoleniowy „Euroweek – Szkoła Liderów” już za nami!

8 maja 2017

W dniach 30.04. – 04.05.2017  grupa uczniów klas 4-6 naszej szkoły pod opieką pań Moniki Gałuszki i Doroty Bańbuły uczestniczyła w obozie szkoleniowym „Euroweek – Szkoła Liderów” w miejscowości Długopole Zdrój malowniczo położonej w Kotlinie Kłodzkiej.

Program Euroweek otwiera przestrzeń do rozwijania poczucia pewności siebie poprzez zróżnicowane zadania, mające na celu integrację grupy i budowanie umiejętności pracy w grupie, a także poprzez warsztaty językowe, odgrywanie ról, rozmowy motywacyjne oraz dyskusje grupowe.

Uczestnicy mieli okazję „podróżować” po świecie dzięki przygotowanym przez wolontariuszy prezentacjom. Poznawali też tańce różnych narodów. Wszystkie zajęcia angażowały całą grupę – było dużo humoru i zabawy. Przy pożegnaniu nie obyło się bez łez. Żaden z uczestników nie miał wątpliwości: Wracamy tu w przyszłym roku!