NOC SMYKA już za nami!

4 listopada 2015

Dzieciaki na pewno długo będą wspominały miniony weekend. Tegoroczna Noc Smyka nawiązująca do Roku Kultury i Sztuki w naszej szkole odbyła się w duchu Halloweenowego święta. Już sam początek imprezy okazał się zaskakujący. Na co dzień nie można przecież zobaczyć nauczycieli świetnie wcielających się w role czarownic i biegających po szkolnym boisku…

Każda klasa pod opieką wychowawców miała okazję odwiedzić sale lekcyjne, które w niczym nie przypominały tych, w których uczymy się każdego dnia. Wszystkie Smyki miały szansę nie tylko zatańczyć w rytmie hip-hopu, zagrać na własnoręcznie zrobionych instrumentach czy też wykonać piękne prace plastyczne, ale również mogły odwiedzić prawdziwą salę strachu. Aby nabrać sił na kolejne niespodzianki dzieci posiliły się pyszną pizzą. Pełni energii uczniowie mogli wykazać się talentem tanecznym podczas dyskoteki prowadzonej przez zaproszonych gości m.in. Panią Ewelinę Damek znaną im z kółka teatralnego. Zmęczone ale szczęśliwe Smyki udały się na nocleg do przydzielonych sal. Zanim zasnęły miały okazję obejrzeć ciekawe filmy… Po „kinie w śpiworkach…” nadszedł czas na sen…  Noc dla dzieci trwała krócej niż zwykle, lecz wczesna pobudka nie była dla nich problemem. Po wspólnym śniadanku zadowoleni uczniowie rozeszli się do domów.

Ciekawe co nas czeka w przyszłym roku…?

Anna Kachel