Charytatywny kiermasz świąteczy

3 grudnia 2015

Magia świąt udziela się każdemu, kto chce podzielić się z innymi tym, co potrafi najlepiej. Nasi nauczyciele wykonali przecudnej urody bombki, bombeczki na kiermasz szkolny, aby zebrać fundusze na dalsze leczenie i rehabilitację dla Szymona Jarosza. Wspieraliśmy Szymonka w zeszłym roku podczas operacji serduszka, teraz nadal potrzebuje naszej pomocy – pokażmy mu, że może na nas liczyć. Proszę pamiętajmy, że każda bombka to tak naprawdę cegiełka charytatywna a jej wartość jest wyliczona przez zaangażowanie i serce włożone podczas wykonywania.

7 grudnia w poniedziałek rusza kiermasz szkolny. Zachęcamy gorąco do wsparcia naszej inicjatywy.

„Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi.”