Błyskawiczny Turniej Szachowy dla klasy I

23 maja 2026
21 maja w naszej szkole odbył się Błyskawiczny Turniej Szachowy dla uczniów klasy pierwszej. W rozgrywkach wzięło udział aż 18 uczestników, którzy wykazali się ogromnym skupieniem, strategicznym myśleniem i sportową rywalizacją.
Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i medale
Kategoria dziewcząt:
Mariana
Anastazja
Iman
Kategoria chłopców:
Marcel
Franciszek
Mateusz
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów szachowych!