Szlachetna Paczka – podziękowania

10 grudnia 2019

W sobotę 7 grudnia dwie panie z Bielska-Białej, które wcześniej wybraliśmy z bazy, otrzymały od nas pomoc w ramach Szlachetnej Paczki. Dzięki Waszym otwartym sercom, podarowaliśmy im coś niezwykłego – nie tylko dary materialne ale mnóstwo ciepła i troski.  Nasze podopieczne nie mogły uwierzyć, że ktoś przygotował te dary specjalnie dla nich. A było tego trochę, bowiem uszykowaliśmy 13 kartonów z rzeczami. Dziękujemy za każdy dar.

Zaspokoiliśmy nie tylko podstawowe potrzeby pań czyli kołdry, pościel, poduszki, prześcieradła, garnki, patelnię, sztućce, ściereczki, ręczniki, buty, kurtki i inną odzież, ale mogliśmy podarować im specjalne prezenty jak kilka pudełek puzzli, świece, zestawy kosmetyczne, o których marzyły oraz radio, które umili im niełatwą codzienność.

Dziękujemy za ogrom artykułów chemicznych oraz żywność, w tym słodkości, na które panie z pewnością nie mogą sobie pozwolić.

Dziękujemy też dzieciakom, które włączyły się w ozdabianie papieru do pakowania oraz wszystkim uczniom klasy ósmej, którzy pomogli dary zapakować i nosić.

Możecie być Państwo dumni z tych młodych ludzi. Pokazali nie tylko chęć do pomocy, ale i umiejętność współpracy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przygotowania paczki.